Panele szklane

Panele szklane dostępne w naszej ofercie wyróżniają się sposobem wytworzenia. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na jakość produktu, jak i na zadowolenie Klienta z zakupu.


Czym wyróżniają się nasze panele szklane?


Nasze panele szklane wyróżniają się nadrukiem metodą UV w doskonałej jakości bezpośrednio na szkle. Efekt ten uzyskujemy dzięki wysokiej klasy drukarkom UV przystosowanym do druku bezpośrednio na tafli szkła, taki druk gwarantuje trwałość grafiki i utrzymanie nasycenia kolorów przez wiele lat.

Zamawiając wymarzone panele szklane w naszej firmie możesz mieć pewność, że jakość naszych usług i produktów jest na najwyższym poziomie. Każda nasza usługa objęta jest gwarancją. Nasze szkło hartowane posiada certyfikat obróbki temperaturowej, jest on gwarancją tego że dana tafla szkła jest hartowana i całkowicie bezpieczna dla użytkowników. W ofercie posiadamy panele szklane nie tylko z grafiką, ale też jednokolorowe (paleta kolorów RAL), które świetnie pasują do klasycznych wnętrz.

Działamy na terenie województwa Śląsk w miastach m.in. Gliwice, Rybnik, Zabrze, Jastrzębie Zdrój, Knurów a także wielu innych.

Tagi: panele szklane z grafiką Rybnik, szkło hartowane Śląsk, lacobel Knurów

Sprawdź orientacyjną cenę Skontaktuj się z Nami

Jak działamy?


Wstępna wycena


Pomiar


Przygotowanie szkła


Wizualizacja


Transport


Montaż

Call Now Button